Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » TANKY 1:16 » RC tank TIGER střední verze - AIRSOFT - METAL EDICE - věž 360°+ ocel. převody


        

RC tank TIGER střední verze - AIRSOFT - METAL EDICE - věž 360°+ ocel. převody

Tank Tiger I střední výrobní verze na dálkové ovládání v měřítku 1:16, 2.4 GHz řídící jednotka, AIRSOFT, simulace zvuku a kouře, 90% kov. dílů, 360° otočná věž, ocelové převodovky, zákluz kanonu

vyprodáno

 

Hlídací pes
Číslo produktu: 1112800107
TANK: Tiger
EDICE: Metal
Výrobce: Torro
EAN kód: 4250229621371
Naše cena: bez DPH: 13 967 Kč
Naše cena: s DPH (21 %):
16 900 Kč

RC model tanku Tiger I ve střední výrobní verzi(letní kamufláž) v kovové METAL EDICI

RYCHLÁ NAVIGACE

Popis modelu:

RC tank Tiger v letním maskování 01

Věrná kopie těžkého německého tanku Tiger 1 ve své střední výrobní verzi z 2. světové války.
Tento profesionální model tanku v měřítku 1:16 přináší nový rozměr v oblasti realističnosti a propracovanosti detailů u RC modelů. Celý vnitřek tanku je posazen do kovové spodní vany. Celá věž tanku je kovová a kanon je z hliníku. Tank je vybaven 2.4 GHz řídící jednotkou, 2 kanálovým zvukovým modulem a generátorem kouře (realistická simulace zvuku (motoru, střelby) a kouře z výfuků jako u skutečného tanku). O pohyb modelu se starají dva silné elektromotory (18000 ot./min), výkon přenáší ocelové převodovky na kovová hnací, napínací a odpružená pojezdová kola (uchycená kovovými torzními rameny), přidejte k tomu kvalitní kovové pásy a výsledkem jsou impozantní jízdní vlastnosti na rovném povrchu i v terénu. Na ovladači lze také regulovat rychlost jízdy modelu. Kromě možností dopředu, dozadu, vlevo, vpravo ve všech směrech se dokáže tento model bleskově otočit na místě.


RC tank Tiger v letním maskování 01

Ovládání tanku je nově na moderní evropské frekvenci 2.4 GHz a umožňuje jízdu několika modelů u sebe. To přímo svádí k velkým tankovým bitvám mezi modely. Destrukci vašich cílů zajistí airsoft bojový systém (dostřel 25 metrů). Věž tanku je plně otočná (360°), ovladatelný sklon kanonu zaručuje při střelbě maximální přesnost. Na probíhající střelbu z tanku upozorňuje na věži umístěný červený indikátor. Tank dokáže simulovat sílu zpětného rázu střelby (automaticky cukne po výstřelu) a NOVĚ se objevuje u airsoft verze také SKUTEČNÝ ZÁKLUZ KANONU po výstřelu. Disponuje protipěchotním kulometem MG (osvětlení). V přední části tanku je přidělán funkční LED světlomet. Vysokokapacitní 2000 mAh Ni-Mh baterie zajištuje plynulý provoz tanku se všemi jeho funkcemi až na 30 minut. Dodáváno v exkluzivní dřevěné bedně.


Popis střední výrobní verze:

RC tank Tiger v letním maskování 01

Jak již název říká, jedná se o střední výrobní verzi tanku skládající se z části dílů rané verze a již také dílů použitých v další pozdější etapě výroby. Středních verzí bylo několik, podle toho jak výroba dílů střední verze postupovala. U této střední verze byl použit podvozek z rané verze včetně pojezdových kol s gumou. Pásy, hnací a napínací kola jsou z střední verze. Horní trup je z střední verze s reflektorem uprostřed. Věž tanku je raná, ale s poklopem střední verze. Toto jsou hlavní rysy této verze. U některých středních verzí výroby bylo jěště použito raných pásů, hnacích a napínacích kol.

dálkové ovládání 2.4GHz

Tento obrázek ilustruje funkce na dálkovém ovládání

METAL verze tanku

Tento obrázek ilustruje kovové části na tanku (tank je fotce je model Tiger II)

Parametry:

  1. SKUTEČNÝ ZÁKLUZ KANONU PO VÝSTŘELU

  2. OCELOVÁ PŘEVODOVKA 1:4

  3. 360° OTOČNÁ KOVOVÁ VĚŽ

  4. KOVOVÁ SPODNÍ VANA

  5. KOVOVÉ PÁSY

  6. KOVOVÁ TORZNÍ RAMENA

  7. KOVOVÝ KANON

  8. KOVOVÁ HNACÍ, NAPÍNACÍ A POJEZDOVÁ KOLA

  9. KOVOVÉ DÍLY NA TANK

  10. AIRSOFT BOJOVÝ SYSTÉM (dostřel 25 metrů)

  11. profesionální AIRBRUSH letní kamufláž

  12. 2.4 GHz dálkové ovládání

  13. silné eletromotory 18000 ot / min. - (proporcionální řízení)

  14. nastavitelný 2 kanálový zvukový modul (simulace zvuku tanku)

  15. nastavitelný generátor kouře (simulace kouře z motoru)

  16. ventilátorem chlazená 2.4 GHz řídící jednotka RX-18

  17. automatická simulace zpětného rázu při střelbě

  • měřítko 1:16
  • odpružená vodící kola
  • rozměry: 40 cm x 23 cm x 20 cm
  • hmotnost: 6.5 kg
  • proporcionální 2.4 GHz ovládání
  • doba nabíjení - 8 hodin / doba provozu 30 minut
  • vysokokapacitní baterie 7.2V 2000mAh Ni-Mh
  • LED světlomet na přední části tanku
  • články pásů jsou spojené ocelovými čepy
  • pohyb hlavně kanonu nahoru a dolů
  • simulace zvuku celého tanku

Poznámka: od 14 let

Balení obsahuje:

  • model tanku 1:16
  • dálkové ovládání
  • nabíječka 7.2 V - 400mA
  • baterie 7.2V 2000mAh Ni-Mh
  • nádobka s olejem pro výrobu kouře
  • kuličky BB (100 ks)
  • příslušenství (díly na tank)
  • návod

Historie modelu:

Tiger se stal bezesporu nejslavnějším německým tankem druhé světové války a jedním z nejslavnějších tanků historie vůbec. Jeho jméno zaznělo snad v každém válečném filmu a stalo se symbolem německé tankové techniky. A to všechno přesto, že jich bylo, ve srovnání s jinými stroji, vyrobeno jen velmi malé množství. I přes nepříznivé počty to byl ve své době král bojiště.

Bilance vítězství tanků Tiger byla někdy až neuvěřitelná. 4. listopadu 1943 například jediný Tiger hlídkující na silnici mezi městy Nebel a Vitebsk zničil deset tanků T-34. Byl to stroj, kterému velel Otto Carius, jedno z největších tankových es války. Carius zpozoroval dvanáct sovětských tanků již na velkou vzdálenost ale nechal je, sám ukrytý v maskovaném postavení, přijet až na pouhých šedesát metrů než vydal příkaz k palbě. Překvapení Sověti se nezmohli téměř k žádnému odporu a jen dvěma jejich tankům se podařilo z bojiště ujet. Ještě kurióznější je ovšem skutečnost, že na stejném místě hlídkoval Cariusův Tiger i o dva dny později. Tehdy dorazila na bojiště skupina pěti T-34 aby si prohlédly co zbylo z tanků jejich spolubojovníků. Tentokrát Cariusovi neunikl ani jeden sovětský tank.

Rovněž nejúspěšnější tankista druhé světové války Michael Wittmann získal nemalou část svých ostruh právě na tanku Tiger. Legendárním se stalo jeho bojové vystoupení ve francouzské vesnici Villers Bocage 13. června 1944. Jeho Tiger zde toho dne zlikvidoval 27 vozidel protivníka! Kuriózní vítězství si na svůj účet připsal Feldwebel Kramer z 2. roty 502. praporu, jehož tanku Tiger se podařilo 16. prosince 1943 sestřelit tříštivotrhavým granátem letoun Iljušin Il-2.
Více informací o tanku naleznete zde


Podobné zboží

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
Skladem:
Cena:
RC tank Tiger pozdní verze - Airsoft 2.4 GHz - METAL Edice 90% (Věž 360°)
1112800104
RC tank Tiger pozdní verze - Airsoft 2.4 GHz - METAL Edice 90% (Věž 360°)
vyprodáno
Naše cena: 16 900 Kč
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: Opište text z obrázku: *
captcha