Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Beami-Trade
Úzká 10
351 01 Františkovy Lázně
tel: +420 775 427 778
admin(a)beami-trade.cz

ZBOŽÍ V AKCI


VŠE O NÁKUPU » Reklamace
Reklamační formulář
Předmět Vašeho dotazu: *
Datum objednávky: img
Jméno a příjmení: *
Email: *
Číslo faktury Vaší objednávky:
Napište nám Váš dotaz/problém:
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 
REKLAMAČNÍ ŘÁD

ZÁRUKA A REKLAMACE

 • U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží, na jeho vrácení bez udání důvodu.
  Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým neporušeným příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně dokladu o nabytí zboží. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

 • Na veškeré námi nabízené zboží je poskytována záruka v zákonné lhůtě, pokud není uvedeno jinak.

 • Záruka se vztahuje na bezvadnou funkci výrobku při správném používání a na vady vzniklé prokazatelnou vinou výrobce. Reklamace mechanického poškození výrobku, které nebylo patrné při převzetí zásilky, je nutné uplatnit neprodleně po jejich odhalení, tj. ihned po prvním použití výrobku. Pozdější reklamace mechanického poškození výrobku již není možné uznat.

 • Ze záruky jsou vyňaty díly podléhající přirozenému opotřebení, Kratší životnost výrobku nelze tedy považovat za vadu a nejde ani reklamovat.

 • Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací.

 • Beami-Trade neručí za škody, způsobené na zásilce přepravcem (Českou poštou), pokud vám je zásilka doručena poškozena (potrhaný, zjevně deformovaný, otevřený transportní obal apod.), je zákazník oprávněn zásilku nepřevzít, v opačném případě se Beami-Trade zříká všech závazků, které pro něj z tohoto reklamačního řádu plynou, a zákazníkovým partnerem pro reklamaci se stává dopravce (Česká pošta).

 • Zboží prochází vizuální kontrolou, pokud zákazník zjistí poškození způsobené přepravou, že obsah je poškozen, případně že došlo k úbytku obsahu, může uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky.
  Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem. viz. https://www.ceskaposta.cz/rady-a-navody/reklamace

 • Před odesláním reklamovaného zboží kupující informuje o tomto prodávajícího na email beamitrade@email.cz

 • Reklamované zboží zákazník doručí na vlastní náklady a riziko (zásilka dobírkou nebude přijata) na adresu
  Beami-Trade
  Úzká 10
  35101 Františkovy Lázně

 • Zboží musí být úplné, čisté, dobře zabalené, s kompletní dokumentací včetně kopie dokladu o prodeji zboží a s písemným oznámením o zjištěných vadách.

 • V případě, že nebude možné reklamované zboží v dohledné době opravit popř.vyměnit (např. že toto zboží není dlouhodobě skladem či se již nevyrábí), budeme Vás kontaktovat pro dojednání způsobu vrácení peněz. Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné.

 • Bude-li Vaše reklamace vyhodnocena jako neoprávněná, zboží Vám bude vráceno zpět na Vaši adresu a budeme nuceni účtovat poštovní a manipulační  náklady ve výši 200 Kč s DPH (Než odešlete zboží k reklamaci, prověřte si, zda byly baterie správně usazené, nabité a pod.)